Човни надувні гумові – лисичанки і надувні човни з ПВХ

грн.1,650.00

Пожаловаться
Обработка запроса, ожидайте...

Основная информация

Контактное лицоСергей
СтранаУкраина
ГородВинница
Телефон066-263-74-72
Мобильный068-064-00-13
Веб-сайтhttp://barabashova.at.ua

Човни надувні гумові – лисичанки і надувні човни з ПВХ — гребні і моторні надувні човни гумові і пвх з гарантією.
Завжди у продажу у місті Вінниця, Бар недорого човен надувний гумовий Лисичанка, лисичанка гумова Стриж, гумова лисичанка Зорька, лисичанка надувна Язь, човен Чайка надувна лисичанка, лисичанка човен гумова Байкал, човен надувний лисичанка Ерлан, надувний човен лисичанка Дельфін, човен пвх Лисичанка, човен надувний ПВХ Скіф одномісний, Скіф пвх двомісний човен, човен пвх Скіф з навісним транцем, човен пвх Скіф з жорстким транцем, човен пвх Барк, пвх човен Скіф з поворотними кочетами, надувний човен пвх Скат, Сіріус човен пвх, Корсар надувний човен пвх, Колібрі човен надувний пвх.
тел 066-263-74-72 або 068-064-00-13
Купити у місті Вінниця, Бар човни гумові і пвх вигідно.
Продам у місті Вінниця, Бар недорого човен надувний гумовий Лісічанку, лісічанку гумову Стриж, гумову лісчанку Зорька, лісічанку надувну Язь, Чайку надувну лісічанку, лісічанку гумову Байкал, надувну лісічанку Ерлан, надувну лісічанку Дельфін, човен пвх Лісічанка, Скіф одномісний, Скіф двомісний, Скіф з навісним транцем, Скіф з жорстким транцем, Барк, Скіф з поворотними кочетами, Скат, Сіріус, Корсар, Колібрі.
Човни надувні недорого
У продажу у місті Вінниця, Бар надувні човни з ПВХ гребні і ПВХ моторні, ПВХ безкилеві та ПВХ з надувним кілем, ПВХ з навісним транцем і ПВХ з жорстким транцем з гарантією від виробника, підвісні і стаціонарні мотори, двотактні, чотиритактні, водомети, електромотори, клапана на гумові човни всіх типів, ремкомплект та інші аксесуари, заброди, бахіли, льодобури.
Додатково Ви можете замовити і купити до надувного гумового човна Лисичанка і до інших гумових човнів надувних жорсткий настил складаний у вигляді килимка (жорстку підлогу, пайоли, слань).
У нас тільки кращі моделі гумових та ПВХ надувних човнів, які реально можна купити за вигідною ціною. Не чекайте більше — беріть телефон і дзвоніть!