Для кого Вапорайзер Xlux Roffu?

грн.7,900.00

Пожаловаться
Обработка запроса, ожидайте...

Основная информация

СостояниеНовый
Контактное лицоGood Mood Good Mood
КомпанияGood Mood
СтранаУкраина
ГородКиїв, Київ місто
АдресКиев
Телефон+380637036171
Мобильный+380637036171
Страница Facebookhttps://www.facebook.com/goodmood.vaporizers
Веб-сайтhttps://gmvaporizers.com/product/vaporajzer-xmax-v3-nano-kit/

Для кого Вапорайзер Xlux Roffu?
Roffu розроблений у 2022 році і є одним із найсучасніших та найсвіжіших пристроїв на ринку вапорайзерів. У ньому враховані всі дрібні аспекти, які турбували користувачів інших моделей та фірм. Швидка зарядка, змінний акумулятор, інформативний кольоровий екран, type-c, миттєве нагрівання та скляний мундштук. Цей вапорайзер підійде абсолютно для всіх, новачки будуть у захваті і зможуть користуватися ним багато років, а професіонали і люди знають толк у вапорайзерах точно оцінять здібності цього компактного звіра!
Тип нагріву:
Смарт-конвекція. Нагрівальна камера виконана зі скла. Найважливіший параметр кожного вапорайзера – його технологія нагріву. Неефективні методи нагрівання або неправильна дія джерела тепла на суху суміш завжди будуть призводити до поганих вражень від ширяння. З Roffu ми виконали велику роботу, щоб вам не довелося з таким зіткнутися, і перетворили звичайний сеанс на фантастичний досвід. Революційне розсіювання тепла робить рівномірне нагрівання та чистий смак.
Особливості:
• Смарт конвекція
• Розумна безвідходна ефективність
• Цирконієва спіраль, що охолоджує
• Міцний та гладкий корпус
• Магнітна керамічна верхня частина для легкого доступу
• Блискавичний час нагрівання
• Подвійні режими використання (сеанс та на запит)
• Змінний акумулятор 18650 із зарядним пристроєм USB-C
• Великий барвистий ілюмі-дисплей 0.96
• Інтелектуальний тактильний зворотний зв’язок
Що можна випаровувати?
Лише сухі трави.
Перезаряджається — знімний акумулятор
Зарядний випарник — це випарник, який не можна використовувати, а час простою — витрачений час. Розумний конвекційний вейп Roffu також оснащений портом швидкого заряджання USB-C для швидкого заряджання в будь-якому місці. Парити та не вистачає енергії? Просто замініть одну батарею, що перезаряджається, на іншу, і все буде готове до роботи за лічені секунди. Більше того, батареї маленькі, їх легко носити із собою у кишені чи сумочці, і вони зручні. Не дозволяйте відсутності енергії утримувати вас від сухої трави.
Гарантія:
Всі вапорайзери, що продаються GoodMood Vaporizers, є повністю справжніми і мають 1-річну гарантію на пристрій та 6-місячну гарантію на акумулятор. GoodMood Vaporizers – це український роздрібний продавець преміум-класу портативних випарників, домашніх випарників та витратних матеріалів для вапорайзерів. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі бренди, такі як storz & bickel, pax, airistech, davinci, xmax, flowermate та інші. Ми постійно тестуємо нові моделі, щоб запропонувати вам найкраще зі світу вапорайзерів.
Що всередині коробки?