Встановлення кондиціонерів у Харкові

грн.1,000.00

Пожаловаться
Обработка запроса, ожидайте...

Основная информация

Телефон+380683388913
Адресhttps://kondicioner-service.kharkov.ua
ГородХарьков
СтранаУкраина
Веб-сайтhttps://kondicioner-service.kharkov.ua

Встановлення кондиціонерів у Харкові краще доручити професіоналам, а саме фірмам, спеціалізацією яких є встановлення кондиціонерів, щоб уникнути непотрібних витрат та зайвих проблем.

Роботи зі встановлення спліт систем виконують працівники фірми, які мають спеціальне навчання та значний досвід роботи з встановлення та підтримання працездатності обладнання на професійному рівні.

Установка кондиціонерів у Харкові не навченими або малокваліфікованими людьми, без досвіду роботи загрожує ранніми поломками обладнання, можливістю його загоряння та витоку теплоносія (фреону), що не є безпечним для людей, що знаходяться в приміщенні, яке кондиціонується.

Від правильної установки залежить вибухопожежна безпека, електробезпека та енергоощадження (кондиціонер є електричним апаратом), а також ефективна та тривала його робота.

Працівники нашої фірми, навчені та пройшли стажування на заводах з виробництва кондиціонерів, виконають роботу у Харкові швидко та за прийнятними цінами.

У вартість робіт з встановлення кондиціонерів у Харкові входить свердління отворів у стінах, верхолазні роботи при установці на висоті більше 5 метрів, прокладення кабелю, (установка захисної сітки на зовнішньому блоці – за бажанням замовника), монтаж внутрішнього блоку, пуск та налагодження обладнання

05/07/2024 21:13

20 день, 21 час

Listing ID 12963f8bd4d38b34